Pomoc drogowa Warszawa Mokotów

Samochód nie chce zapalić? Reflektor nie działa? A może stłuczka na skrzyżowaniu?

Holowanie pojazdów to jedna z wielu usług, jakie oferuje warszawska pomoc drogowa HOL-GRAF na terenie dzielnicy Mokotów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą marki, która od lat wyznacza trendy na lokalnym rynku. 

Laweta, holowanie, transport w pełnej zabudowie – z Mokotowa do dowolnej destynacji 

Jako profesjonalna pomoc drogowa z wieloletnim stażem doskonale znamy potrzeby i oczekiwania rynku. Naszym Klientom oferujemy pomoc doraźną – holowanie unieruchomionych pojazdów z miejsca zdarzenia do dowolnego warsztatu samochodowego, skupu pojazdów lub auto złomu. Jednocześnie zapewniamy również kompleksowe usługi transportowe pojazdów uszkodzonych i sprawnych. Nasza laweta może przetransportować dowolny pojazd o masie całkowitej do 4 ton. Na potrzeby naszych Klientów transportujemy samochody osobowe oraz motocykle. Holowanie świadczymy na terenie całego Mokotowa, Warszawy, a także kraju i wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej.  

Holowanie dla klientów indywidualnych i biznesowych

Dysponujemy nowoczesnym, dobrze wyposażonym zapleczem umożliwiającym nam realizację nawet najbardziej wymagających usług transportu pojazdów. W zależności od specyfiki transportu oraz preferencji klienta laweta może transportować jednocześnie jeden lub klika pojazdów. 

Usługi transportu kilkupojazdowego kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych – właścicieli komisów i skupów pojazdów, a także dealerów samochodowych posiadających salony sprzedaży w różnych częściach Warszawy. Dzięki naszej pomocy pojazdy szybko i bezpiecznie mogą być relokowane w obrębie salonów działających na terenie dzielnicy Mokotów oraz całego miasta. Dla zapewnienia dyskrecji transport może się odbywać w pełnej zabudowie. 

Pomoc drogowa zawsze do dyspozycji 

Nasza pomoc drogowa szczyci się ekspresowym działaniem. Szybko docieramy do miejsca zdarzenia i holujemy unieruchomiony pojazd we wskazane przez klienta miejsce. Usługi transportu polecamy umawiać z wyprzedzeniem, w celu rezerwacji najdogodniejszych dla Państwa terminów przewozu.

pomoc drogowa Warszawa Mokotów