Pomoc drogowa Warszawa Bemowo

Samochód odmówił posłuszeństwa? Stłuczka i rozbity reflektor uniemożliwiający dalszą jazdę? A może nieważne badanie techniczne? Laweta i profesjonalne holowanie rozwiążą każdy problem! 

W zależności od potrzeby nasza laweta zawiezie Twój samochód do warsztatu, stacji kontroli pojazdów, punktu sprzedaży lub stacji złomowania pojazdów. Holowanie z pomocą lawety jest w pełni bezpieczne, a co najważniejsze wygodne dla właściciela holowanego pojazdu. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej jak przetransportować pojazd do warsztatu. Zadzwoń po pomoc drogową. 

Laweta – Warszawa Bemowo 

Nasza pomoc drogowa obsługuje całe Bemowo zapewniając profesjonalne wsparcie właścicielom niesprawnych bądź uszkodzonych pojazdów, jak również działającym w okolicy komisom i car dealerom. Oferujemy holowanie oraz transport pojazdów na lawecie, jak również transport pojazdów i motocykli w pełnej zabudowie. Obsługujemy pojazdy uszkodzone i sprawne, zapewniając możliwość jednoczesnego przewiezienia nawet kilku samochodów. Nasza laweta jest w stanie przetransportować dowolny pojazd o masie do 4 ton. 

Holowanie – Warszawa Bemowo 

Pomoc Drogowa HOL-GRAF zapewnia usługi najwyższej jakości. W trosce o zadowolenie naszych Klientów stale rozszerzamy zakres obsługi pojazdów, co pozwala nam zapewnić nie tylko profesjonalne i bezpieczne holowanie jednego pojazdu, ale również krajowy i zagranicznych transport samochodów i motocykli w wariancie dopasowanym do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. 

Samochody odbieramy z każdego miejsca na terenie dzielnicy Bemowo i holujemy lub transportujemy w pełnej zabudowie do dowolnego miejsca w Warszawie, Polsce lub Europie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy wycenę usługi.

Zamów szybkie holowanie

WarszawaBemowo to dzielnica, która ma bezpośrednie połączenie z drogą ekspresową S8, która z kolei łączy się z autostradą. Jest to obszar, w którym bardzo często dochodzi do kolizji, wypadków, awarii pojazdów. Z tego względu usługa auto holowania, jaką oferujemy w HOL-GRAF jest tak potrzebna i przydatna. Dysponujemy odpowiednią lawetą, a także niezbędnymi do oznaczenia zdarzenia elementami, takimi jak trójkąt odblaskowy czy słupki, pozwalającymi na bezpieczne i widoczne wygrodzenie obszaru naszych działań. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy bezpieczny transport pojazdów z dowolnego miejsca na Bemowie do wskazanego punktu w Polsce lub Europie.

Pomoc drogowa na piątkę z plusem

Doskonale wiemy, że awaria auta lub wypadek to dla jego właściciela prawdziwy stres. Z drugiej strony — niesprawny pojazd na pasie stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego też działamy szybko i sprawnie, aby jak najszybciej usunąć auto z jezdni i przywrócić swobodny przejazd. Transportujemy samochody osobowe oraz motocykle i inne pojazdy o masie do 4 ton z Bemowa w Warszawie we wskazane przez Klienta miejsce — na parking, skup złomu lub do warsztatu. Gwarantujemy przy tym atrakcyjne ceny oraz niezbędne wsparcie techniczne. Zapraszamy!

pomoc drogowa Warszawa Bemowo