Pomoc drogowa Bemowo

Samochód odmówił posłuszeństwa? Stłuczka i rozbity reflektor uniemożliwiający dalszą jazdę? A może nieważne badanie techniczne? Laweta i profesjonalne holowanie rozwiążą każdy problem! 


W zależności od potrzeby nasza laweta zawiezie Twój samochód do warsztatu, stacji kontroli pojazdów, punktu sprzedaży lub stacji złomowania pojazdów. Holowanie z pomocą lawety jest w pełni bezpieczne, a co najważniejsze wygodne dla właściciela holowanego pojazdu. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej jak przetransportować pojazd do warsztatu. Zadzwoń po pomoc drogową. 

Laweta czy holowanie? 

Nasza pomoc drogowa obsługuje całe Bemowo zapewniając profesjonalne wsparcie właścicielom niesprawnych bądź uszkodzonych pojazdów, jak również działającym w okolicy komisom i car dealerom. Oferujemy holowanie oraz transport pojazdów na lawecie, jak również transport pojazdów i motocykli w pełnej zabudowie. Obsługujemy pojazdy uszkodzone i sprawne, zapewniając możliwość jednoczesnego przewiezienia nawet kilku samochodów. Nasza laweta jest w stanie przetransportować dowolny pojazd o masie do 4 ton. 

Bemowo – holowanie i transport pojazdów 

Pomoc Drogowa HOL-GRAF zapewnia usługi najwyższej jakości. W trosce o zadowolenie naszych Klientów stale rozszerzamy zakres obsługi pojazdów, co pozwala nam zapewnić nie tylko profesjonalne i bezpieczne holowanie jednego pojazdu, ale również krajowy i zagranicznych transport samochodów i motocykli w wariancie dopasowanym do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. 

Samochody odbieramy z każdego miejsca na terenie dzielnicy Bemowo i holujemy lub transportujemy w pełnej zabudowie do dowolnego miejsca w Warszawie, Polsce lub Europie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy wycenę usługi.

 

pomoc drogowa Bemowo