Pomoc drogowa Warszawa Ochota

Stłuczka? Poważna awaria, która unieruchomiła samochód na środku drogi? A może nieważne badanie techniczne? Powodów, żeby skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie holowania pojazdu jest bardzo dużo. Tam, gdzie niezbędna jest pomoc drogowa jesteśmy my – marka HOL-GRAF, która do lat obsługuje właścicieli pojazdów na terenie warszawskiej dzielnicy Ochota.

Naszym Klientom oferujemy holowanie pojazdów do warsztatów naprawczych, stacji kontroli pojazdów, skupów oraz punktów złomowania pojazdów. Oferujemy również holowanie i transport pojazdów sprzedawanych na odległość. Każda nasza laweta umożliwia przewiezienie pojazdu o masie całkowitej do 4 ton, co umożliwia nam bezproblemową obsługę wszystkich samochodów osobowych oraz motocykli. 

Holowanie i transport – Warszawa Ochota

Obok pomocy doraźnej naszym Klientom oferujemy również usługi związane z transportem pojazdów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki czemu możemy realizować transporty pojedyncze i kilkupojazdowe. Usługi transportowe kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Współpracujemy w tym zakresie z car dealerami, skupami samochodów używanych i auto komisami zapewniając profesjonalne i bezpieczne holowanie pojazdów na terenie dzielnicy Ochota oraz całej Warszawy. Dodatkowo nasza pomoc drogowa oferuje holowanie pojazdów na terenie kraju i Unii Europejskiej. 

Laweta – Warszawa Ochota 

Jako pomoc drogowa przyjmujemy zgłoszenia 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji, w której potrzebna Ci laweta lub holowanie pojazdu do warsztatu naprawczego. Obsługujemy zdarzenia drogowe, zapewniając bezpieczny transport wraków na parkingi policyjne i złomowiska. 

Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z naszej oferty usług transportowych zachęcamy do kontaktu. Dyspozytor przyjmie Państwa zlecenie i postara się zarezerwować najbardziej dogodny termin realizacji usługi.

pomoc drogowa Warszawa Ochota