Pomoc drogowa Warszawa Ochota

Stłuczka? Poważna awaria, która unieruchomiła samochód na środku drogi? A może nieważne badanie techniczne? Powodów, żeby skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie holowania pojazdu jest bardzo dużo. Tam, gdzie niezbędna jest pomoc drogowa jesteśmy my – marka HOL-GRAF, która do lat obsługuje właścicieli pojazdów na terenie warszawskiej dzielnicy Ochota.

Naszym Klientom oferujemy holowanie pojazdów do warsztatów naprawczych, stacji kontroli pojazdów, skupów oraz punktów złomowania pojazdów. Oferujemy również holowanie i transport pojazdów sprzedawanych na odległość. Każda nasza laweta umożliwia przewiezienie pojazdu o masie całkowitej do 4 ton, co umożliwia nam bezproblemową obsługę wszystkich samochodów osobowych oraz motocykli. 

Holowanie i transport – Warszawa Ochota

Obok pomocy doraźnej naszym Klientom oferujemy również usługi związane z transportem pojazdów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki czemu możemy realizować transporty pojedyncze i kilkupojazdowe. Usługi transportowe kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Współpracujemy w tym zakresie z car dealerami, skupami samochodów używanych i auto komisami zapewniając profesjonalne i bezpieczne holowanie pojazdów na terenie dzielnicy Ochota oraz całej Warszawy. Dodatkowo nasza pomoc drogowa oferuje holowanie pojazdów na terenie kraju i Unii Europejskiej. 

Laweta – Warszawa Ochota 

Jako pomoc drogowa przyjmujemy zgłoszenia 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji, w której potrzebna Ci laweta lub holowanie pojazdu do warsztatu naprawczego. Obsługujemy zdarzenia drogowe, zapewniając bezpieczny transport wraków na parkingi policyjne i złomowiska. 

Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z naszej oferty usług transportowych zachęcamy do kontaktu. Dyspozytor przyjmie Państwa zlecenie i postara się zarezerwować najbardziej dogodny termin realizacji usługi.

Pomoc drogowa: Warszawa

Ochota należy do dzielnic Warszawy, gdzie świadczymy nasze usługi. Oferujemy m.in. holowanie aut osobowych oraz bezpieczny transport lawetą zarówno samochodów, jak i motocykli. Istnieje wiele sytuacji, w których warto skorzystać z pomocy drogowej — przydaje się ona w razie nagłej awarii pojazdu czy wypadku na drodze, a także każdej usterce mogącej sprawiać zagrożenie dla kierowcy, pasażerów albo innych uczestników ruchu. Jako doświadczeni specjaliści, zawsze szybko reagujemy na wszystkie zgłoszenia, oferując naszym Klientom wsparcie w różnych problemach związanych z mobilnością ich samochodów.

Usługa nie tylko dla właścicieli awaryjnych aut — holowanie

W ramach pomocy drogowej udzielanej na terenie dzielnicy Ochota i innych dzielnic Warszawy jesteśmy w stanie wykonać holowanie awaryjnego auta. Może to być samochód z zepsutym silnikiem, niesprawnymi hamulcami czy innymi ważnymi elementami, których zepsucie się uniemożliwia dalszą bezpieczną jazdę. Taki pojazd zostanie przez nas odprowadzony do najbliższego warsztatu albo innego miejsca wskazanego przez Klienta. Ta usługa przydaje się również w przypadku całkiem sprawnych, ale niedopuszczonych jeszcze do ruchu na drodze aut.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby potrzebujące pomocy drogowej lub holowania w Warszawie (szczególnie w obszarze dzielnicy Ochota)!

pomoc drogowa Warszawa Ochota