Pomoc drogowa Warszawa Żoliborz

Awaria? Stłuczka? Nieważne badanie techniczne?

Auto laweta to rozwiązanie, dzięki któremu niezależnie od sytuacji szybko i bezpiecznie przewieziesz unieruchomiony pojazd w dowolne miejsce na terenie dzielnicy Żoliborz, jak i całej Warszawy. 

Pomoc Drogowa HOL-GRAF realizuje zlecenia na holowanie pojazdów unieruchomionych i sprawnych, zapewniając kompleksową obsługę samochodów o łącznej masie do 4 ton. Przewozimy samochody na lawetach otwartych oraz w pełnej zabudowie, obsługując zlecenia od osób prywatnych i klientów biznesowych. 

Laweta 24 godziny na dobę – Żoliborz

Jako profesjonalna pomoc drogowa jesteśmy do dyspozycji kierowców 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przyjmujemy zlecenia niezależnie od powodu unieruchomienia pojazdu, zapewniając bezpieczne holowanie samochodów po wypadkach i stłuczkach, jak również samochodów przeznaczonych do złomowania. Nad prawidłowym przebiegiem holowania czuwa doświadczony operator, który dba o bezpieczny załadunek samochodu na lawetę, jego zabezpieczenie, transport oraz bezpieczne zdjęcie z lawety. 

Holowanie na zamówienie – Żoliborz

Obok pomocy doraźnej naszym Klientom oferujemy również usługę transportu pojazdów na zamówienie. Specjalizujemy się w transportowaniu pojedynczych pojazdów, jak również obsłudze ładunków obejmujących klika pojazdów. Te ostatnie świadczymy przede wszystkim na potrzeby komisów samochodowych, auto dealerów oraz skupów samochodów używanych. W zależności do Państwa potrzeb pojazdy możemy przetransportować do dowolnej destynacji na terenie dzielnicy Żoliborz, jak i całego miasta i kraju. Realizujemy również usługi transportu zagranicznego. 

Klientów zainteresowanych zleceniem holowania lub przewozu pojazdów zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminów. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić realizację usługi w najdogodniejszym dla Państwa czasie.

Pomoc drogowa: Żoliborz

Akumulator padł na trasie? Nie masz zapasowej opony lub narzędzi do samodzielnej wymiany? W trakcie podróży do Warszawy skończyło Ci się paliwo? A może miałeś kolizję i niezbędna jest doświadczona pomoc techniczna? Nie ważne, jaki masz problem – pomożemy! Jako profesjonalna pomoc drogowa naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i wsparcia kierowcom w różnych sytuacjach awaryjnych na drodze. Zaufało nam już wielu zmotoryzowanych Żoliborza czy innych dzielnic warszawskich. Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń pod +48 602 234 683.

pomoc drogowa Warszawa Żoliborz