Pomoc drogowa Warszawa Ursus

Twój samochód nie chce ruszyć z miejsca? Masz nieważne badanie techniczne? A może brałeś udział w zdarzeniu drogowym, po którym niezbędne jest holowanie? Pomoc Drogowa HOL-GRAF pozostaje do Twojej dyspozycji!

Jako profesjonalna pomoc drogowa zapewniamy holowanie pojazdów na terenie dzielnicy Ursus, jak i całego miasta. Nasza laweta dostarczy unieruchomiony pojazd do wskazanego przez Ciebie warsztatu samochodowego, stacji kontroli pojazdów czy skupu. Nad prawidłowym przebiegiem transportu czuwa doświadczony i wykwalifikowanych operator, który zadba o prawidłowe załadowanie samochodu na lawetę, jego zabezpieczenie na czas transportu oraz bezpieczne zdjęcie z lawety – bez najmniejszego zarysowania na lakierze. 

Laweta – Warszawa Ursus 

Laweta powszechnie kojarzona jest z transportem samochodów niejezdnych. W praktyce nasza pomoc drogowa od lat z sukcesami wykorzystuje lawety do przewozu sprawnych pojazdów. Usługi transportowe kierujemy zarówno do klientów indywidualnych sprzedających swoje samochody na odległość, jak i klientów biznesowych. Współpracujemy ze skupami, komisami i dealerami zapewniając holowanie samochodów nowych i używanych do dowolnego punktu sprzedaży na terenie dzielnicy Ursus i miasta Warszawa. 

Nasza pomoc drogowa dysponuje nowoczesnym zapleczem sprzętowym, co umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających zleceń transportowych. Obsługujemy zarówno zlecenia na holowanie pojedynczych pojazdów, jak i przewozy wielu pojazdów. Te ostatnie – w zależności od specyfiki transportu oraz preferencji klienta – realizujemy przy użyciu otwartej lawety lub transportów w pełnej zabudowie. 

Holowanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – Warszawa Ursus

Pomoc Drogowa HOL-GRAF pozostaje do dyspozycji kierowców 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wyróżnia nasz szybki czas reakcji oraz krótkie oczekiwanie na lawetę. Nasza laweta pomoże Ci niezależnie od przyczyny unieruchomienia pojazdu, o każdej porze dnia i nocy. Holujemy pojazdy unieruchomione na drogach, jak i samochody z parkingów.

pomoc drogowa Warszawa Ursus