Pomoc drogowa Warszawa Wola

Zdarzenie na drodze? Samochód unieruchomiony na parkingu? Brak ważnego badania technicznego? Holowanie pojazdu to nierzadko jedyne wyjście z sytuacji. Ale gdzie szukać rzetelnej pomocy? 

HOL-GRAF to Pomoc Drogowa z wieloletnimi tradycjami. Marka działa na rynku nieprzerwanie od 1995 roku stale modernizując swoją flotę tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji posiadamy lawety dedykowane do przewozu pojedynczych pojazdów, jak i samochody umożliwiające jednoczesny transport nawet kilku pojazdów. Oferujemy holowanie pojazdów na lawetach otwartych oraz transport w pełnej zabudowie. Działamy na terenie warszawskiej dzielnicy Wola, jednocześnie oferując holowanie i transport pojazdów do dowolnych destynacji na terenie całej Warszawy, kraju i Unii Europejskiej. 

Laweta i profesjonalne holowanie – Warszawa Wola

Każda laweta HOL-GRAF jest obsługiwana przez wykwalifikowanego i doświadczonego operatora, co przekłada się na najwyższą jakość oferowanych usług. Nasi pracownicy czuwają nad procesem holowania na każdym jego etapie – od załadunku pojazdu na lawetę, przez jego zabezpieczenie na czas transportu, aż po bezpieczne zdjęcie samochodu z lawety. Holujemy i transportujemy pojazdy o masie całkowitej do 4 ton, w tym motocykle. 

Pomoc drogową oferujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Stale gwarantując niezmiennie wysoką jakość obsługi, w ramach której klienci HOL-GRAF mogą liczyć na krótki czas reakcji, szybkie podstawienie lawety na miejsce zdarzenia oraz bezpieczny transport pojazdu do wskazanej destynacji. 

Samochody holujemy do warsztatów, stacji kontroli pojazdów, punktów skupu, na złomowiska oraz do nowych właścicieli, którzy z różnych względów nie mogli osobiście odebrać pojazdu. Współpracujemy również z komisami i salonami sprzedaży zapewniając bezpieczny transport pojazdów do oddalonych punktów sprzedaży.

pomoc drogowa Wola