Pomoc drogowa Bielany

Stłuczka? Niespodziewana awaria? Brak aktualnego badania technicznego? Sprzedaż samochodu na odległość? Sytuacji, w rozwiązaniu których może pomóc laweta jest naprawdę dużo. Zwłaszcza, kiedy Pomoc Drogowa oferuje swoim klientom znacznie więcej niż holowanie unieruchomionych samochodów do warsztatu lub na złom.

Pomoc Drogowa HOL-GRAF od lat odpowiada na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów na terenie dzielnicy Bielany, jak i całego miasta. Oferujemy profesjonalne holowanie pojazdów do warsztatów, stacji kontroli pojazdów, punktów sprzedaży i na złomowiska. Każda laweta może obsłużyć dowolny pojazd o masie maksymalnej do 4 ton. Jednocześnie dysponujemy pojazdami umożliwiającymi nam jednoczesny przewóz nawet kilku samochodów. To pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi transportu pojazdów – samochodów i motocykli – na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych.

Bielany – pomoc drogowa w nagłych sytuacjach

Nasza pomoc drogowa dysponuje nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu możemy pomóc w każdej sytuacji na drodze – po stłuczce, niespodziewanej awarii pojazdu, unieruchomieniu pojazdu przez warunki atmosferyczne. Wyróżnia nas w tym względzie szybki czas reakcji oraz szeroki zasięg usług transportowych – zapewniamy holowanie uszkodzonego pojazdu do wybranego punktu na terenie całego miasta i sąsiednich miejscowości.

Bielany – laweta do transportu pojazdów

Obok pomocy doraźnej, naszym Klientom oferujemy profesjonale usługi przewozu pojazdów – samochodów do 4 ton i motocykli. Pojazdy transportuje nasza laweta. Obsługujemy przewozy otwarte i w pełnej zabudowie, zapewniając odbiór pojazdu z dowolnego miejsca na terenie dzielnicy Bielany i jego transport do wskazanej destynacji w na terenie miasta, kraju i Unii Europejskiej.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszej pomocy zachęcamy do kontaktu. Terminy usług transportu pojazdów polecamy umawiać z wyprzedzeniem. Wówczas będziemy w stanie przetransportować pojazd w najbardziej dogodnym dla Państwa czasie.

pomoc drogowa Bielany