Pomoc drogowa Bielany

Stłuczka? Niespodziewana awaria? Brak aktualnego badania technicznego? Sprzedaż samochodu na odległość? Sytuacji, w rozwiązaniu których może pomóc laweta jest naprawdę dużo. Zwłaszcza, kiedy Pomoc Drogowa oferuje swoim klientom znacznie więcej niż holowanie unieruchomionych samochodów do warsztatu lub na złom.

Pomoc Drogowa HOL-GRAF od lat odpowiada na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów na terenie dzielnicy Bielany, jak i całego miasta. Oferujemy profesjonalne holowanie pojazdów do warsztatów, stacji kontroli pojazdów, punktów sprzedaży i na złomowiska. Każda laweta może obsłużyć dowolny pojazd o masie maksymalnej do 4 ton. Jednocześnie dysponujemy pojazdami umożliwiającymi nam jednoczesny przewóz nawet kilku samochodów. To pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi transportu pojazdów – samochodów i motocykli – na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych.

Bielany – pomoc drogowa w nagłych sytuacjach

Nasza pomoc drogowa dysponuje nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu możemy pomóc w każdej sytuacji na drodze – po stłuczce, niespodziewanej awarii pojazdu, unieruchomieniu pojazdu przez warunki atmosferyczne. Wyróżnia nas w tym względzie szybki czas reakcji oraz szeroki zasięg usług transportowych – zapewniamy holowanie uszkodzonego pojazdu do wybranego punktu na terenie całego miasta i sąsiednich miejscowości.

Bielany – laweta do transportu pojazdów

Obok pomocy doraźnej, naszym Klientom oferujemy profesjonale usługi przewozu pojazdów – samochodów do 4 ton i motocykli. Pojazdy transportuje nasza laweta. Obsługujemy przewozy otwarte i w pełnej zabudowie, zapewniając odbiór pojazdu z dowolnego miejsca na terenie dzielnicy Bielany i jego transport do wskazanej destynacji w na terenie miasta, kraju i Unii Europejskiej.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszej pomocy zachęcamy do kontaktu. Terminy usług transportu pojazdów polecamy umawiać z wyprzedzeniem. Wówczas będziemy w stanie przetransportować pojazd w najbardziej dogodnym dla Państwa czasie.

Pomoc drogowa: Warszawa-Bielany — szybka reakcja

Tym, co ma szczególne znaczenie w przypadku korzystania z usług pomocy drogowej, jest krótki czas reakcji. Doskonale wiemy bowiem, że w sytuacji, w której na trasie zepsuje się auto, ulegnie ono wypadkowi albo potrzebny będzie jego transport do wskazanego miejsca, każdy kierowca chce rozwiązać problem jak najszybciej. Właśnie dlatego Klienci z Bielan oraz innych dzielnic Warszawy mogą w naszej firmie liczyć na natychmiastową reakcję po otrzymaniu zlecenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o holowanie uszkodzonego samochodu, czy jego dowóz z myślą o sprzedaży, dołożymy wszelkich starań, by dotrzeć do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Holowanie lawetą przy sprzedaży pojazdu

Chociaż usługi pomocy drogowej najczęściej kojarzą się z przetransportowaniem uszkodzonego samochodu bądź motocykla do warsztatu albo stacji demontażu, w naszej firmie mamy również inne propozycje użycia lawety. Klientom z Bielan oraz pozostałych części Warszawy pomagamy też w dowożeniu pojazdów sprzedawanych przez internet do kupców we wskazanych miejscach na terenie całej Polski. Współcześnie ze sprzedażą internetową każdy z nas ma do czynienia na co dzień, w tym także w branży motoryzacyjnej. Na zlecenie zajmiemy się więc dostawą Twojego pojazdu do osoby, która go kupiła. Zapraszamy do współpracy!

pomoc drogowa Bielany